III DNI ZDROWIA 13-14 czerwca 2026 roku
Powiat Bielski wraz z Województwem Śląskim i Miastem Bielsko-Biała zapraszają mieszkańców Szczyrku na „III DNI ZDROWIA”, w trakcie których będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne, konsultacje, porady specjalistów różnych dziedzin medycyny i nie tylko, mobilny punkt poboru krwi, strefa zajęć ruchowych dla dzieci i dorosłych, warsztaty edukacyjne.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2026 r., w godzinach 1000-1700 w Hali pod Dębowcem im. Zbigniewa Pietrzykowskiego w Bielsku-Białej, ul. Krabowa 26. Na miejscu będą obecni przedstawiciele placówek medycznych, uczelni medycznych, organizacje pożytku publicznego, samorządy zawodów medycznych, Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Udział w Dniach Zdrowia jest bezpłatny.
Szczegóły na plakatach oraz na stronie internetowej: https://www.powiat.bielsko.pl/strona-800-iii_dni_zdrowia.html